Serwis laptopów

Jesteśmy firmą dysponującą profesjonalnym zapleczem serwisowym. Jako serwis wykonujemy głównie naprawy dla sklepów komputerowych oraz innych serwisów. Stale podążamy za ciągle zmieniającymi się potrzebami Naszych klientów oraz nowinkami technicznymi. Zakres usług jakie świadczymy jest bardzo szeroki ale, co najważniejsze, jest również bardzo elastyczny i dostosowany do potrzeb klienta.

Swoje usługi świadczymy dla trzech grup klientów.

Pierwszą grupą są klienci obsługiwani kompleksowo. Wykonujemy dla nich usługi czyszczenia i konserwacji układu chłodzenia, wymianę gniazd zasilania, gniazd USB, wymianę matryc, wymianę klawiatur czy wymianę baterii oraz pozostałe naprawy.

Drugą grupę stanowią serwisy, które wyżej wymienione naprawy wykonują we własnym zakresie, a do Naszego serwisu odsyłają dużo bardziej skomplikowane przypadki jak sprzęty zalane, po upadku które się nie uruchamiają lub sprzęty, w których uszkodzony jest układ BGA oraz notebooki nie wyświetlające obrazu z powodu uszkodzonych innych elementów składowych płyty głównej.

Trzecia grupa to serwisy, które posiadają umiejętność wymiany układów BGA, ale nie posiadają tak profesjonalnego zaplecza, aby wykonywać naprawy z zakresu zwarć poszczególnych sygnałów, uszkodzeń linii zasilania lub magistrali sygnałowych. Zapraszamy każdego do skorzystania z naszych usług oraz sprawdzenia jak działa nasz serwis i co nas wyróżnia spośród innych serwisów w Europie.

Zgłoś naprawę laptopa

Serwisy i sklepy komputerowe:

Klienci indywidualni: