O nas

2

2008 r. Powstanie  firmy MS KOMPUTER s.c.

MS Komputer początkowo był małym sklepem komputerowym z niewielkim zapleczem serwisowym komputerów stacjonarnych. Nasze indywidualne podejście do każdego z osobna oraz profesjonalizm zostały szybko docenione przez lokalnych klientów. Znaczna ilość sprzętów trafiających do naszego serwisu spowodowała szybki rozwój naszego przedsiębiorstwa. Nie posiadając wiedzy z zakresu serwisowania laptopów, korzystaliśmy z pomocy firm zewnętrznych. 

2010 r. Stworzenie serwisu outsourcingowego o nazwie Notebook Master (Notemaster)

Przepływ informacji dotyczących napraw laptopów powierzonych firmom zewnętrznym, jak i wydłużony czas oczekiwania na naprawę oraz skala pojawiających się usterek zmusiła nas do poszukiwań doświadczonej kadry. Wkrótce do naszego zespołu dołączyli pracownicy wywodzący się z serwisów gwarancyjnych Lenovo, Fujitsu i Siemens. Stworzyliśmy serwis, który zaczął świadczyć usługi dla klientów indywidualnych, sklepów komputerowych oraz serwisów komputerowych.

2012 r. Wejście na rynek ogólnokrajowy. 

Dzięki doświadczonej kadrze i ciągłemu doskonaleniu świadczonych przez nas usług mogliśmy śmiało zaproponować współpracę innym serwisom oraz sklepom komputerowym z całej Polski. Zgrany zespół pozwolił nam wykonywać najbardziej skomplikowane naprawy w czasie, który wyznaczył nowy standard jakości serwisów autsourcingowych. Staliśmy się liczącą firmą na rynku ogólnopolskim.

2015 r. Otwarcie Centrum Szkoleń Notebook Master.

Świadcząc usługi napraw sprzętów elektronicznych na bardzo wysokim poziomie, w oczach naszych kontrahentów staliśmy się w specjalistami, u których chcieli zdobywać wiedzę potrzebną do wykonywania usług związanych z naprawami sprzętów elektronicznych. Ogrom zapytań dotyczących możliwości doszkalania się w naszej firmie nie pozostał bez echa. 1 listopada 2015 r. oficjalnie otworzyliśmy nasze Centrum Szkoleń.

2016 r. Wejście na rynek słowacki.

Będąc dobrze rozpoznawalna marką na rynku polskim, kolejnym krokiem było nawiązanie współpracy z klientami z zagranicy. Zaczęliśmy od Słowacji.

2016 r. Otwarcie nowego działu o nazwie „MS- obsługa informatyczna dla firm”.

Wiele naszych klientów, oddających uszkodzony sprzęt do naszego serwisu Notebook Master, chciało, aby nasza firma, poza naprawą sprzętu elektronicznego, rozpoczęła obsługę ich przedsiębiorstwa z zakresu informatyki. Posiadając ogromne zaplecze serwisowe oraz liczną i doświadczoną kadrę wyszliśmy naprzeciw temu zapotrzebowaniu.

Nasz nowy dział zaczął świadczyć usługi z zakresu obsługi serwerów oraz sieci teleinformatycznych. Dziś nasza firma jest doskonale rozpoznawalna na rynku lokalnym jak i krajowym pod nazwą Notebook Master – MS Obsługa informatyczna dla firm.

2017 r. Uzyskanie certyfikatu MSUES. 

Zdobyte doświadczenie szkoleniowe zostaje potwierdzone przez prestiżowy certyfikat Małopolskich Standardów Edukacyjno-Szkoleniowych- MSUES.