O nas

2

Nasza firma powstała w 2008r. jako sklep komputerowy pod nazwą MS KOMPUTER s.c z małym zapleczem serwisowym PC. Nie posiadając doświadczenia w naprawach notebooków, korzystaliśmy z pomocy firm zewnętrznych. Niestety, przepływ informacji dotyczących napraw powierzonych im sprzętów, jak i czas oraz jakość usuwanych usterek zmusiła nas do poszukiwań doświadczonej kadry i stworzenia serwisu o nazwie Notebook Master (Notemaster), który sprosta wymaganiom rynku.

 

Obecnie świadczymy usługi informatyczne na wielu płaszczyznach począwszy od usług outsourcingowych w naprawach notebooków pod marką Notebook Master jak i kompleksową obsługą firm MS. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu w naprawach sprzętów elektronicznych posiadamy nie tylko wiedzę w tworzeniu sieci komputerowych czy wdrażaniu rozmaitych projektów IT ale również posiadamy zaplecze serwisowe które pozwolą nam wykonać najbardziej skomplikowane naprawy sprzętów w czasie jaki nikt państwu nie jest w stanie zagwarantować. Nasza ofert jest elastyczna i dostosowana do potrzeb klienta. Posiadamy w naszej ofercie abonament dzięki czemu nasi klienci maja poczucie ze nad ich firmami czuwa wykwalifikowana kadra specjalistów. Z racji, iż nie posiadamy umów lojalnościowych nasi klienci korzystają z naszych usług nie dla tego ze muszą tylko ze są zadowoleni z naszej współpracy. Nie zamykając się na potrzeby mniejszych firm równiez świadczymy usługi informatyczne doraźnie chcąc w ten sposób wspomóc rozwój każdego przedsiębiorstwa.

 

Cechujące nas motto „W grupie siła” oznacza iż chętnie dzielimy się wiedzą, zarówno wewnątrz naszej firmy jak i na zewnątrz, poprzez nasze Centrum Szkoleń Notebook Master gdzie kształcimy przyszłych techników.  Udzielamy się również na rozmaitych forach, zarówno polskich jak i międzynarodowych gdzie również służymy naszą pomocą. Pasja, z jaką chłoniemy nowinki technologiczne, przekłada się na realną możliwość usuwania awarii u naszych partnerów jak i przywracanie sprzętu do pełnej sprawności.