Apple skutecznie i z gwarancją!

Skutecznie i z gwarancją naprawiamy sprzęty firmy Apple. Zalana kawą klawiatura MacBook’a? Coś nie działa jak należy po upadku iPada? Przynieś swój sprzęt z logiem jabłka a my zdiagnozujemy usterkę. Po niej przystąpimy do naprawy w naszym świetnie wyposażonym centrum serwisowym, w  którym przywróciliśmy do stanu początkowej świetności setki urządzeń tej fantastycznej marki. Na każdym etapie konsultujemy proces naprawczy z Klientem, tak aby zawsze był zadowolony i miał pewność, że jego wysokiej klasy sprzęt pozostaje pod opieką specjalistów. Zapraszamy do kontaktu z Notebook Master.

 

Dlaczego ludzie mają obsesję na punkcie produktów Apple?

 

Wszystko, co robi Apple, jest przemyślane. Od projektu, przez nowe funkcje, do sposobu pakowania. Wszystko, co robi Apple, jest inne. I to właśnie jest źródłem sukcesu firmy. Apple można kochać albo nienawidzić, jednak nie sposób pozostać wobec marki obojętnym, a Ci których uwagę przyciągnie stają się jej wierni już na zawsze.

 

Dlaczego?

  • Bo ich produkty działają. Pod względem funkcjonalności Apple wie, jak stworzyć produkt, który jest naprawdę łatwy w użyciu i który działa absolutnie tak samo dla każdego użytkownika. Niezawodność to podstawowa cecha “jabłek”. Pod tym względem Apple jest zawsze o krok przed konkurencją.
  • Bo zachowują spójność. Oczywiście firma ewoluuje ale wprowadzane zmiany nigdy nie zakłócają ogólnego wizerunku. Powodem, dla którego ich produkty są tak zwyczajnie dobre, jest właśnie to, że Apple ma silne wartości dotyczące jakości i dbałości o szczegóły.
  • Bo są liderem a nie naśladowcą. Apple wciąż ewoluuje. To, co miało swój początek jako firma komputerowa, jest teraz znane z telefonów, muzyki, a ostatnio z technologii zegarków. Ewoluują jednak bardzo mądrze i udaje im się unikać tego, co robi większość firm o porównywalnej pozycji rzucając logo na wszystko, od czapek po samochody.
  • Bo sprawiają, że czujemy się wyjątkowi. Posiadacze produktów Apple należą do  ekskluzywnego klubu, który ma miliony członków, a których łączą te same wartości – styl, klasa i prestiż. To poczucie wyjątkowości jest prawdopodobnie główną przyczyną miłości do “jabłek”.
  • Bo Apple to nie produkt tylko marka. To nie telefon – to iPhone, to nie odtwarzacz muzyki – to iPod, to nie tablet – to iPad. Niespotykana kombinacja absolutnej prostoty i wyrafinowanej technologii produktów Apple sprawia, że nawet przy silnej konkurencji marka pozostaje niedoścignionym ideałem.
  • Bo mają najlepszą obsługę klienta na świecie. Wprawdzie nie wszyscy mieszkają w pobliżu Apple Store, ale ci którzy mają po drodze, mogą wejść, zadać najgłupsze nawet pytanie i uzyskać indywidualną pomoc bezpłatnie. Dziś, kiedy od obsługi klienta zależy praktycznie cały proces zakupu, wygląda na to, że Apple odrobiło tę lekcję bezbłędnie.

Tak, czy inaczej, sukces marki Apple to składowa wielu elementów. Niektórzy twierdzą, że dzieje się tak dlatego, że firma zdobyła lojalność klientów poprzez ugruntowaną wartość marki. Inni twierdzą, że za sukces odpowiedzialny jest wizjoner Steve Jobs. Pozostali zwracają uwagę na zdolność firmy Apple do tworzenia niezawodnych i wysokiej jakości produktów. Dodajmy jeszcze wzornictwo i mamy coś, po co MacWyznawcy ustawiają się w wielogodzinnych kolejkach. Niezrozumiałe? Być może, ale Apple to nie tylko produkt, to styl życia!