Strona główna

Outsourcing Napraw Laptopów

Jesteśmy firmą IT o mocnej pozycji rynkowej, która świadczy usługi outsourcingu napraw laptopów i tabletów. Szybko i sprawnie wykonujemy naprawy dla innych serwisów i sklepów komputerowych, chociaż nie zamykamy się również na potrzeby klientów indywidualnych.

Wymiana BGA | Awarie płyt głównych | Uszkodzenie zasilania

Nasi technicy to wysokiej klasy specjaliści, pracujący na sprzęcie najwyższej klasy. Wykonujemy tak skomplikowane naprawy jak usuwanie usterek i awarii płyt głównych, eliminujemy uszkodzenia linii zasilania oraz linii sygnałowych, wymiana układów BGA nie ma przed nami tajemnic. Bez trudu nadajemy nowe życie płytom głównym, które zostały zalane lub mają zwarcia. Poprzez zatrudnianie zespołu pracowników o wysokich kwalifikacjach, świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Naprawa  dla serwisów i sklepów komputerowych

Korzystanie z naszych zasobów: profesjonalnego zespołu serwisantów wspomaga  Państwa pogwarancyjną opiekę nad klientem – nabywcy laptopa czy tabletu. Serwisy i sklepy komputerowe, które bazują na naszej wiedzy i doświadczeniu, zwiększają własną konkurencyjność, poprawiają jakość świadczonych usług, a tym samym pozwalają na ciągły rozwój swojego biznesu.