Strona główna

ODZYSK DANYCH

Zajmujemy się odzyskiwaniem danych z dysków magnetycznych HDD, półprzewodnikowych SSD oraz wszelkich nośników pamięci typu flash. Wykonujemy diagnostykę  sprzętową oraz programową. Posiadamy wiedzę oraz umiejętność naprawy uszkodzeń mechanicznych, a także elektronicznych znajdujących się na dysku. Usuwamy awarie macierzy RAID oraz przywracamy struktury logiczne. Dodatkowo trwale usuwamy dane z dysków oraz nośników pamięci przeznaczonych do utylizacji.

Oferujemy kursy z zakresu serwisowania przenośnego sprzętu elektronicznego, odzysku danych, cyberbezpieczeństwa. Szkolenia realizowane w bardzo dużej liczbie godzin i z naciskiem głównie na zajęcia praktyczne. Umożliwiają one na pozyskanie wiedzy i utrwalenie jej dzięki ćwiczeniom. Każdy z indywidualnych kursów pozwala posiąść wiedzę teoretyczną oraz odbyć praktykę z określonego, omawianego w jego trakcie zakresu. Po ukończeniu dowolnego z etapów, korzystając z umiejętności nabytych w jego toku, można realizować naprawy i wdrażać rozwiązania z zakresu omawianych w jego trakcie zagadnień.

Obecnie świadczymy usługi informatyczne na wielu płaszczyznach. MS to jeden z naszych działów który zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną dla firm. Wieloletnie doświadczenie w naprawach sprzętów elektronicznych dało nam umiejętności niezbędne przy tworzeniu sieci teleinformatycznych czy wdrażaniu rozmaitych projektów IT. Dysponujemy także zapleczem serwisowym, które umożliwia nam wykonywanie najbardziej skomplikowanej diagnostyki i napraw, w czasie jakiego nikt inny nie jest w stanie zagwarantować.