O nas

2

Nasza firma powstała w 2008r. jako sklep komputerowy pod nazwą MS KOMPUTER s.c z małym zapleczem serwisowym PC. Nie posiadając doświadczenia w naprawach notebooków, korzystaliśmy z pomocy firm zewnętrznych. Niestety, przepływ informacji dotyczących napraw powierzonych im sprzętów, jak i czas oraz jakość usuwanych usterek zmusiła nas do poszukiwań doświadczonej kadry i stworzenia serwisu o nazwie Notebook Master (Notemaster), który sprosta wymaganiom rynku.

Nasze doświadczenie oraz wiedza zostały oparte na wiedzy osób pracujących w przeszłości w serwisach gwarancyjnych, a następnie rozwijane i pogłębiane po dzień dzisiejszy. Jesteśmy grupą młodych, wykwalifikowanych entuzjastów lubiących wyzwania stawiane przed nami każdego dnia.

Cechujące nas motto „W grupie siła” oznacza iż chętnie dzielimy się wiedzą, zarówno wewnątrz naszej firmy jak i na zewnątrz, poprzez nasze Centrum Szkoleń Notebook Master gdzie kształcimy przyszłych techników.  Udzielamy się również na rozmaitych forach, zarówno polskich jak i międzynarodowych gdzie również służymy naszą pomocą. Pasja, z jaką chłoniemy nowinki technologiczne, przekłada się na realną możliwość usuwania awarii i przywracanie sprzętu do pełnej sprawności.